To już za tydzień!

v

 

W tym roku spotykamy się już po raz piąty! Łączy nas miłość do Biblii, którą chcemy się dzielić i właśnie dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy!

 

W programie tegorocznego wydarzenia przewidujemy szeroki zakres atrakcji, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, m.in. gry i animacje, malowanie twarzy, pokazy teatralne, pantomima (Lifehouse, Opowieść o trzech drzewach), projekcje filmów fabularnych (War Room (2015), Odważni (2011)) oraz występy zespołów muzycznych (Beata Bednarz, Missio Musica, Bogdan Pieczyrak, Przyjaciele Jezusa).

W tym roku gościmy też przedstawicieli międzynarodowej organizacji wspierającej chrześcijan prześladowanych na całym świecie, czyli Open Doors. Każdy z uczestników będzie mógł dołączyć do inicjatywy wspierającej ludzi prześladowanych z powodu wiary na terenie Iraku i Syrii, poprzez podpisanie petycji wysyłanej później do ONZ.

Ponadto, dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia udostępniamy darmową literaturę chrześcijańską (Nowe Testamenty, Jezus Naszym Przeznaczeniem (aut. Wilhelm Busch), historie działania Boga dzisiaj). Dla odwiedzających przygotowaliśmy też słodki poczęstunek.

Czekamy na Was, spotkajmy się w parku na Giszowcu w przedostatni weekend sierpnia!

 

About the author: Kech