TYDZIEŃ KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

Mamy nadzieję, że strona ta będzie przedłużeniem trwającego kilka dni Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej oraz stanie się pomocą dla każdego, kto szuka w życiu prawdy, sensu, nadziei.

Polska nazywana jest krajem chrześcijańskim.
Zdecydowana większość ludzi nazywa siebie chrześcijanami, przynależy do jakiegoś kościoła.
Wszyscy wiedzą, lepiej lub gorzej, kim był Jezus.

Organizując Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, chcemy zwrócić uwagę na fundament wiary chrześcijańskiej - na Boże Słowo zapisane w Biblii. Dla nas jest ono jedynym autorytetem i fundamentem tego, w co wierzymy. W trakcie kilku dni, które spędzamy w porze letniej na Giszowcu - dzielnicy Katowic, mówimy o żywym Bogu, prawdziwym i obecnym w codziennym życiu człowieka.

Chcemy, aby każdy mógł‚ usłyszeć niczym niezafałszowaną prawdę, pochodzącą wprost z Biblii, czyli od Boga. Od czwartku do niedzieli ze sceny w parku można będzie usłyszeć koncerty muzyki, która oprócz wartości artystycznej, niesie także przesłanie, zobaczyć występy teatralne, usłyszeć historie z życia wzięte, otrzymać darmową, wartościową literaturę.

Chcemy, drogi czytelniku, aby te wszystkie rzeczy pomogły i Tobie zrozumieć, że Jezus nie jest religią, a ratunkiem, którego potrzebujesz - prawdziwym życiem także dla Ciebie.

GALERIA